• Co zrobiliśmy - akcje charytatywne

• 21 listopada - kiermasz używanych zabawek dla dzieci ze sprzedaży zabawek pozyskaliśmy 310 zł.

28 listopada - dzieci ze SKC robiły karki świąteczne.
          Warsztaty plastyczne poprowadzi Pani Agnieszka Dudek od godz. 12:30 - 13:30. Kartki były sprzedawane - 7 grudnia na terenie naszej szkoły. Sprzedaliśmy 85 kartek i pozyskaliśmy 265 zł.

8 - 9 grudzień - XIII ogólnopolska zbiórka żywności Caritas Polska "Tak pomagam" miejsce sklep Lewiatan w Sząbruku. Dzieci zebrały ok. 100 kg żywności - pomogliśmy 8 rodzinom.

19 grudzień - na terenie naszej szkoły odbył się świąteczny kiermasz ciast, pieniądze pozyskane ze sprzedaży ciast w kwocie 200 zł zostały przekazane na cele charytatywne

30 grudzień - dzieci ze SKC kolędowały po Sząbruku w czasie kolędowania zebraliśmy 640 zł.

W tym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę ze Szkolnym Klubem Unicef prowadzonym przez Panią Julię korosteńską i przekazaliśmy 300 zł na cel charytatywny - pomóż dzieciom z Syrii przetrwać zimę.

W dniach 9 - 10 marca 2018 r. - XIV Caritas Polska "Tak pomagam" miejsce sklep Lewiatan w Sząbruku Ogólnopolska zbiórka żywności, dzieci zebrały ok. 45 kg żywności - pomogliśmy 4 rodzinom

W dniu 20 - 21 marca  Dzieci ze SKC zorganizowały kiermasz świątecznych kartek wielkanocnych. Sprzedaliśmy 70 kartek. Zebraliśmy 165 zł. Pieniądze przekazaliśmy na dofinansowanie wycieczki szkolnej dla uczennicy naszej szkoły.

Na dzień dziesiejszy stan konta wynosi 2400 zł.
          --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sząbruku
      • sekretariat 08:00 - 14:00 tel/fax 89 513 05 87 świetlica 89 513 09 12 biblioteka 513 221 993 przedszkole 89 513 05 08
      • ul. Andrzeja Samulowskiego 1 11-036 Gietrzwałd Poland